Jako producent opakowań samoprzylepnych możemy Państwu zaproponować:

*woreczki z samo przylepcem na bieliznę

*woreczki z językiem z klejem na przesyłki kurierskie

*worki na pościel

z nadrukiem na folii transparentnej czyli bezbarwnej, lub barwionej dzięki zastosowaniu odpowiedniego koloru barwnika w trakcie produkcji folii. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam na wyprodukowanie opakowań foliowych o poniższych wymiarach:

Wymiary minimum maksimum
Wysokość 75 mm 1800 mm
Szerokość 75 mm 680 mm

 Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na produkcję opakowań foliowych LDPE od grubości 30 μm do 130 mikronów. Dlatego jako producent folii polietylenowej PE możemy Państwu zapewnić odpowiednio dopasowaną grubość do Państwa wymagań.

Wyroby z folii polietylenowej LDPE  cechują się dużą elastycznością i wytrzymałością. Dodatkową zaletą jest odporność na działania roztworów kwasów, zasad i soli oraz niską temperaturę.

Jako jeden z niewielu producentów gwarantujemy darmowy projekt, który umożliwi wykonanie matrycy do produkcji opakowań z nadrukiem zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku. Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce  Nadruki

Dostępne są dwa rodzaje opakowań:

Z językiem bez kleju                                                          Z językiem z klejem

 

Ze względu na szeroką gamę produkowanego asortymentu i konkurencyjne ceny zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 🙂