Folie do automatów pakujących

W asortymencie Swissgraf Sp. z o.o. znajdą Państwo również folie do automatów pakujących. Są to folie specjalistyczne dostosowane do wymagań konkretnych automatów pakujących. W zależności od wymagań maszyny pakującej i rodzaju pakowanego asortymentu jesteśmy państwu w stanie zagwarantować  folie polietylenowe i polipropylenowe, które  na potrzeby automatów pakujących charakteryzują się bardzo małymi wahaniami grubości folii na jej powierzchni. Na Państwa prośbę folię do automatów pakujących mogą być pozbawione aktywacji czyli dodatku, który umożliwia zadrukowanie powierzchni folii. Nasze możliwości techniczne umożliwiają również zadruk na foliach do maszyny pakującej, dzięki czemu mogą Państwo zamówić nadruk dostosowany do swoich potrzeb np. z firmowym logo na wskazanym obszarze.

Na foliach do automatów pakujących możemy wykonać nadruk do czterech kolorów. Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

cmyk

CMYK

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku.

Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

kolory pantone

kolory pantone

Barwy Pantone

Nadruk na foliach do automatów pakujących będzie miał układ horyzontalny lub wertykalny w zależności od  metody zgrzewania automatu pakującego.

W celu odpowiedniego dopasowania polimeru do wybranego rozmiaru folii lub opakowania zapewniamy Państwu darmowy projekt pod nadruk, który dzięki wspólnym modyfikacjom spełni Państwa oczekiwania i umożliwi wykonanie matrycy, a tym samym szybką realizację zamówienia.

folie-do-automatow-pakujacych

Folie do automatów pakujących występują w postaci taśmy i rękawa.

Jeśli interesują Państwa konkretne rodzaje folii do automatów pakujących zapraszamy do podstron

Folie polietylenowe LDPE 

Folie polipropylenowe BOPP

Nasze możliwości techniczne pozwalają na wykonanie perforacji, czyli nakłuć na folii, które umożliwiają odpowietrzanie powietrza. Więcej informacji uzyskają Państwo w zakładce Perforacja.