O nas

Informacje o Swissgrafie

Swissgraf to blisko trzydziestoletnia praktyka w druku fleksograficznym. Jesteśmy producentem folii polietylenowej, polipropylenowej, opakowań foliowych, jesteśmy prekursorami na rynku polskim. Doskonale operujemy technologią – nasze doświadczenie i otwartość na innowacje oraz wciąż zmieniający się rynek pozwoliły nam stworzyć bogatą ofertę.

Posiadamy badania laboratoryjne i wystawiamy na życzenie klienta deklarację zgodności produktów do kontaktu z każdą żywnością.

Folie

Posiadamy różne gatunki folii o zróżnicowanych grubościach. Produkujemy oraz drukujemy na foliach:

  • polietylenowych, w postaci rękawa, pół rękawa i taśmy
  • polipropylenowych, w postaci taśmy i pół rękawa
  • CAST, w postaci taśmy
  • HDPE, w postaci taśmy rękawa i poł rękawa
  • foliach z dodatkami uszlachetniającymi

Więcej informacji o dodatkach znajdą Państwo w zakładce Dodatki do folii.

Opakowania

Z wymienionych rodzajów folii mogą Państwo zamawiać u nas opakowania w potrzebnych rozmiarach, w następujących formach:

Więcej informacji uzyskają Państwo w zakładce Opakowania foliowe lub poprzez bezpośredni Kontakt.

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa związanego z konkretnymi zapytaniami klientów, pomagamy przy doborze najlepszych technologii i rozwiązań. Zapewniamy przygotowanie i wykonanie projektów graficznych. Wykonujemy profesjonalne nadruki na szwajcarskiej czterokolorowej drukarce fleksograficznej, która dzięki wykorzystaniu elastycznych form drukowych, najczęściej wykonanych z polimeru tzw. matrycy umożliwia zadruk różnych powierzchni np.: folii czy papieru. Więcej informacji znajda Państwo w zakładce Nadruki.

Spedycja

Po procesie produkcji w naszym parku maszynowym, zamówione u nas folie i opakowania dostarczamy do Państwa naszą spedycją, zlecają Państwo usługę kurierską lub odbierają osobiście w siedzibie naszej firmy.

Wysokość cen warunkujemy aktualną ceną surowca oraz ilością zamówienia. Zapewniamy Państwu niezmienność  ceny po zawarciu umowy na konkretne zlecenie.

Państwa potrzeby wyznaczają drogę naszego rozwoju!