W naszej ofercie oprócz standardowych reklamówek HDPE znajdą Państwo również woreczki i torebki. Są to torebki, które w łatwy sposób pozwalają na swobodne zapakowanie różnych artykułów. Reklamówki te charakteryzują się zakładkami bocznymi i zgrzewem dolnym, dzięki temu mamy możliwość zwiększyć przestrzeń wewnątrz opakowania. Torebki HDPE mogą występować również bez zakładek.

woreczki torebki hdpe

Dostępne w formie gładkich torebek jak i moletowanych. Woreczki moletowane na swojej powierzchni mają specjalne wypustki, które redukują poślizg. Dzięki tym właściwościom mechanicznym folii HDPE, torebki łatwo otwierają się.

Najczęściej spotykane jako bezbarwne folijki, które są używane na potrzeby artykułów metalowych, biurowych i innych. Torby mogą być wykonywane również z folii barwionej poprzez użycie w produkcji odpowiedniego barwnika.

Torebki z zadrukiem idealnie podkreślają charakter przedsiębiorstwa jak i branże, którą się zajmują. Jest to istotny element dobrej reklamy dla każdego przedsiębiorstwa.

Stosowane przez nas farby najwyższej jakości dystrybuowane są od Kontrahenta, który istnieje 250 lat na rynku danej branży. Dostępne są zestawy farb podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

cmyk
Jako producent woreczków kolorowych możemy zaproponować Państwu kolory z palety barw Pantone.

kolory-pantone