Jako producent opakowań polipropylenowych możemy Państwu zaproponować:

* woreczki standardowe

*opakowania z zakładkami

*woreczki z perforacją

Charakteryzują się wysoką przezroczystość i połyskiem. Posiadają dobre właściwości mechaniczne, niską przepuszczalność pary wodnej i substancji zapachowych.

Opakowania z folii polipropylenowej mogą mieć następujące parametry:

Wymiary minimum maksimum
Wysokość 75 mm 570 mm
Szerokość 75 mm 500 mm

Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na zgrzewanie opakowań foliowych BOPP od grubości 25 μm do 50 mikronów. Dlatego jako producent opakowań foliowych BOPP  możemy Państwu zapewnić odpowiednio dopasowane opakowanie do Państwa wymagań.

 

Jako jeden z niewielu producentów gwarantujemy darmowy projekt, który umożliwi wykonanie matrycy do produkcji opakowań z nadrukiem zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku. Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce  Nadruki

Ze względu na szeroką gamę produkowanego asortymentu i konkurencyjne ceny zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 🙂