Opakowania z folii LDPE charakteryzują się jest dużą elastycznością i wytrzymałością. Charakteryzuje się małą przenikalnością dla pary wodnej, łatwo natomiast przepuszczają pary substancji organicznych. Są odporne na działanie roztworów kwasów, zasad i soli oraz niską temperaturę. Jako producent opakowań foliowych mamy możliwość na Państwa życzenie zastosować dodatków, które mają wpływ na właściwości mechaniczne. Więcej informacji w zakładce Dodatki.

Opakowania z folii polietylenowej mogą mieć następujące parametry:

Wymiary minimum maksimum
       Wysokość 75 mm 1300 mm
       Szerokość 75 mm 680 mm

Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na produkcję opakowań foliowych LDPE od grubości 30 μm do 130 mikronów. Dlatego jako producent folii polietylenowej PE możemy Państwu zapewnić odpowiednio dopasowaną grubość do Państwa wymagań. Posiadamy również odpowiednie urządzenia mechaniczne, które pozwalają na wykonanie perforacji, czyli nakłuć na folii, które umożliwiają odpowietrzanie powietrza. Więcej informacji w zakładce Perforacja.

Standardowo opakowania PE występują jako worki, woreczki, torby czy też reklamówki. Na Państwa życzenie możemy wyprodukować reklamówki, torby kolorowe poprzez użycie odpowiedniego barwnika i wykonać nadruk zgodny z Państwa oczekiwaniami. Więcej informacji w zakładce Barwniki. Folię i opakowania foliowe produkowane przez nas można wykorzystywać do przechowywania każdej żywności. Na życzenie dołączamy deklaracje zgodności do zamówienia 🙂

Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

cmyk

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku. Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

kolory pantone

Barwy Pantone

Rodzaje opakowań z folii polietylenowej LDPE