Swissgraf jako producent taśm polietylenowych ld-pe wytłacza je tylko w formie standardowej. Mamy jednak możliwość produkowania taśmy z micro i macro perforacją. Są to nakłucia folii, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza przez folię. Więcej informacji w zakładce Perforacja.

Parametry techniczne:

Wymiary Minimum Maksimum
Szerokość  200 mm 1000 mm
Grubość  30 mikronów  130 mikronów

Jako producent mamy możliwość wyprodukowania taśm transparentnych czyli bezbarwnych, jednakże nasze możliwości techniczne umożliwiają nam wytłaczanie taśmy jednokolorowej poprzez użycie bezpośrednio w produkcji odpowiedniego koloru barwnika. Więcej informacji w zakładce Barwniki lub poprzez przesłanie formularza w zakładce Kontakt.

Taśma polietylenowa nadaje się do codziennego użytku. Stosowane świetnie spisuje się w branżach kosmetycznych, artykułów biurowych i metalowych. Swoje zastosowane znalazła również przy zabezpieczaniu w transporcie, rolnictwie i życiu codziennym np. w samochodzie, w domu.

Taśmę można wykorzystywać do przechowywania różnorodnej żywności, posiadamy badania laboratoryjne, na życzenie dostarczamy wraz z zamówieniem deklaracje zgodności.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w szwajcarską czterokolorową drukarkę fleksograficzną, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych drukarzy umożliwia nam produkcję zadrukowanych taśm z folii polietylenowej LD-PE w formie nadruku tapetowego czyli powtarzającego nadruku lub w formie odpowiadającej wymiarowi worka czy reklamówki.

Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

cmyk

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku.

Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

kolory pantone

Barwy Pantone

Zapewniamy darmowy projekt pod nadruk, który dzięki wspólnym modyfikacjom spełni Państwa oczekiwania i umożliwi wykonanie matrycy, a tym samym przyspieszy realizację zamówienia. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Nadruki.