Produkcja rękawów foliowych ld-pe występuje w formie standardowej bez zakładek, nasze możliwości techniczne umożliwiają wyprodukowanie również rękawa z zakładkami. Dostępne z mikro perforacją i makro perforacją. Są to nakłucia folii, które umożliwiają odpowietrzanie powietrza wewnątrz rękawa. Informacje dostępne w zakładce Perforacja.

Parametry techniczne:

Wymiary Minimum Maksimum
Szerokość  200 mm 1100 mm
Grubość  30 mikronów  130 mikronów

Jako producent mamy możliwość wyprodukowania rękawa bezbarwnego, przezroczystego, jednakże nasze możliwości techniczne umożliwiają nam wytłaczanie dwukolorowego rękawa poprzez użycie bezpośrednio w produkcji odpowiedniego koloru barwnika. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Barwniki.

Rękawy foliowe np. czarno-białe najczęściej stosowane są do pakowania podłużnych przedmiotów tupu rury, deski czy panele. Świetnie spisują się również w branży kosmetycznej, artykułów biurowych i metalowych.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w szwajcarską czterokolorową drukarkę fleksograficzną, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych drukarzy umożliwia nam produkcję zadrukowanych rękawów z folii polietylenowej.

Nasza firma świadczy usługi w wykonaniu darmowego projektu, na podstawie którego wykonuje się polimer niezbędny przy nadruku.

Informacje dotyczące usług drukarskich znajdą Państwo w zakładce Nadruki.