Produkcja półrękawów foliowych ld-pe występuje tylko w formie standardowej bez zakładek. Pół rękawy dostępne są z mikro i makro perforacją. Są to nakłucia folii, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza między warstwami folii. Więcej informacji uzyskacie Państwo w zakładce Perforacja lub kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w zakładce Kontakt.

Parametry techniczne:

Wymiary Minimum Maksimum
Szerokość  200 mm 1000 mm
Grubość 30 mikronów 130 mikronów

Jako producent mamy możliwość wyprodukowania pół rękawa transparentnego czyli bezbarwnego, przeźroczystego, jednakże nasze możliwości techniczne umożliwiają nam wytłaczanie wielokolorowych pół rękawów poprzez użycie bezpośrednio w produkcji odpowiedniego koloru barwnika. Więcej informacji w zakładce Barwniki.

Pół rękawy foliowe charakteryzują się łatwością użycia przy pakowaniu różnych rzeczy, produktów i wyrobów gotowych jednostkowych i zbiorczych. Najczęściej stosowane są do pakowania podłużnych przedmiotów tupu rury, deski czy panele. Świetnie spisują się również w branżach kosmetycznych, artykułów biurowych i metalowych.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w szwajcarską czterokolorową drukarkę fleksograficzną, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych drukarzy umożliwia nam produkcję zadrukowanych pół rękawów z folii polietylenowej LD-PE.

Najczęściej stosowanymi barwami używanymi w produkcji wyrobu końcowego jest zestaw czterech podstawowych kolorów: C-cyjan, M-magenta, Y- yellow, K-key colour.

cmyk

Połączenie tych czterech podstawowych kolorów farb w druku umożliwia Nam kompozycję wielokolorowego nadruku.

Na Państwa życzenie możemy użyć dowolnych czterech kolorów z palety barw Pantone.

kolory pantone

Barwy Pantone

Zapewniamy darmowy projekt pod nadruk, który dzięki wspólnym modyfikacjom spełni Państwa oczekiwania i umożliwi wykonanie matrycy, a tym samym przyspieszy realizację zamówienia. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Nadruki.